Türk sinemasının sultanı Lüleburgaz’a geliyor  Türk sinemasının sultanı Lüleburgaz’a geliyor 

Belediye Meclisinde alınan kararla uygulamaya geçen “Halk Ekmek” projesi kapsamında günlük üretilecek 3 bin ekmek, her noktada bin adet olmak üzere 3 ayrı noktada 5.50 TL’ye satılıyor. 
Ekmek satışının gerçekleşeceği Halk Ekmek büfeleri de yerlerine yerleştirildi.
Halk Ekmek büfelerinden biri Cumhuriyet Mahallesi Sakızköy Meydanı’nda konumlandırılırken diğer Halk Ekmek büfesi ise Okullar Caddesi’ne konumlandırıldı.
Halk Ekmek satışının yapılacağı üçüncü adres ise Hürriyet Mahallesi Eski İstasyon Caddesi’nde bulunan Lüleburgaz Yıldızları Lezzet Akademisi olacak.
HAFTANIN 6 GÜNÜ HALK EKMEK
Halk Ekmek satışı pazar günleri hariç haftada 6 gün olacak şekilde sabah 10:00-12:00, öğleden sonra 14:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Halk Ekmek büfelerinde kişi başı en fazla 5 ekmek satışı gerçekleştirilecek.
Her noktada bin adet olmak üzere 3 ayrı noktada toplam 3 bin adet ekmek uygun fiyatla halka ulaştırılmış olacak.
Proje hakkında konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli “Sosyal belediyecilik anlayışıyla bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ekonomik olarak zor günler yaşadığımız bu dönemde tüm şartlara rağmen halkımıza destek olmaya devam edeceğiz. Halk Ekmek büfelerimiz 1 Kasım itibarıyla 3 ayrı noktada vatandaşımıza hizmet vermeye başlıyor. Tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi