Pınarça Yolu üzerinde Çerkezköy Belediyesi Kurbanlık Hayvan Satış ve Kesim Yeri’nde kurbanlık hayvan satışları devam ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurbanlıklarını rahatça almaları ve kesimi yapabilmeleri için Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da hazırlanan Pınarça Yolu üzerindeki Kurbanlık Hayvan Satış ve Kesim Yeri’nde büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık hayvan satışları devam ediyor.

HİJYEN KURALLARINA UYGUN DÜZENLENDİ

Kursa hücum Kursa hücum

Çerkezköy Belediyesi Kurbanlık Satış ve Kesim Yeri’nin esnafların ve vatandaşların kullanımına açıldığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, şunları kaydetti:
“Kurbanlık hayvan satan esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için gerekli tedbirleri aldık. Bayram boyunca hijyen kurallarına uygun olan kesim yerimizde vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz. Kurban Satış ve Kesim Yerimiz vatandaşlarımızın ve esnafımızın su, tuvalet, otopark ve mescit gibi ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir” açıklamasında bulundu.

30’A YAKIN ESNAF VAR

Çerkezköy Belediyesi Kurban Kurbanlık Hayvan Satış ve Kesim Yeri’nde 30’a yakın esnafın kurbanlık hayvan satışı yaptığını aktaran Akay, “Bu vesile ile şimdiden tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar; kazasız, belasız, sağlıklı ve sevdikleri ile huzur içinde bir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi