“Memurin Faslı” Tekirdağ’da sahnelendi “Memurin Faslı” Tekirdağ’da sahnelendi

Köseilyas Mahallesi yolu ile 57. Alay Caddesi Kavşağı arasında kalan ve 2 bin 600 metre uzunluğa 7.5 metre genişliğe sahip olan yolda gerçekleştirilecek çalışmalar kapsamında yaklaşık 4 bin 700 ton asfalt kullanılacak.
Köseilyas Mahallesi’ni direkt olarak Süleymanpasa ilçesine bağlayan yolda asfalt çalışmalarının en kısa sürede bitirileceğini dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer, şunları kaydetti:
“Süleymanpaşa ilçesinde, mahalleleri birbirine bağlayan ve trafik akışının rahatlatılmasında önemli bir rol oynayan Köseilyas Kavşağı’nın bağlantı yollarında asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 4 bin 700 ton asfalt kullanacağımız çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayacağız. Bunun yanı sıra Tekirdağ il genelindeki 100  hemzemin kavşağın düzenleme projelerini ve 7  katlı kavşak projelerini gerçekleştireceğiz. İl genelindeki tüm sinyalize kavşakları adaptif hale getirerek, trafik kontrol merkezine entegre edeceğiz. Yeni yol projeleri ile yeni karayolu koridoru oluşturacağız. Ulaşım projelerimizi hızlı ve etkin bir şekilde hayata geçireceğiz.”

Kaynak: Haber Merkezi