İkiz Göller'de renk cümbüşü İkiz Göller'de renk cümbüşü

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle çağın getirdiği teknolojik imkanları, vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Malkara Belediyesi, kırsal mahallelere yönelik hizmeti ile bu güzergahta önemli bir ihtiyacı daha karşılayacak.
Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yaptığı açıklamada, ilçenin kırsal mahallelerine yönelik önemli bir ulaşım hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 
Yurdakul şöyle konuştu:
 "Vatandaş odaklı hizmetlerimize devam ediyoruz. Kırsal mahallelerimizde ikamet eden vatandaşlarımız toplu taşıma sisteminden en iyi şekilde faydalanabilmeleri için ulaşım ağımızı genişletiyoruz. Artık otobüslerimiz sadece ilçe merkezlerinde değil, kırsal mahallelerimizde de hizmet verecek. Günden güne büyüyen ulaşım ağımız, açtığımız yeni hatlarla beraber daha da genişleyecek. Toplu ulaşım sisteminde yaptığımız yatırımlar hız kesmeden devam edecektir. İlerleyen zamanlarda haftanın tüm günlerine yayılacak şekilde taşıma planını genişleterek, tüm kırsal mahallelerimizi toplu taşıma hizmetinden faydalanabilmesi için dahil edeceğiz.”
YENİ HATLARLA BİRLİKTE BELİRLENEN GÜZERGAHLAR ŞUNLAR:
57 NUMARALI HAT GÜZERGAHI
Bayramtepe, Davuteli, Dolu, Şahin, Kürtüllü, Hemit, Demircili, Yılanlı, Yaylagöne, Yaylaköy, Hasköy, Ahmetpaşa ve Malkara
58 NUMARALI HAT GÜZERGAHI
Sağlamtaş, Çınarlıdere, Emirali, Çimendere, Balabancık, Karacahalil, Gözsüz ve Malkara
59 NUMARALI HAT GÜZERGAHI
Mestanlar, Doğanköy, Bağpınarı, Kozyörük, Sarnıç, Kiremitlik, Batkın, İbrice ve Malkara
60 NUMARALI HAT GÜZERGAHI
Sağlamtaş, Kalaycı, Müstecep, Deliller, Vakıfiğdemir, Dereköy, Yenice, Develi, Kermeyan, Yörük, Karamurat, İbribey, Kırıkali, Evrenbey, Karaiğdemir, İshakça ve Malkara
Vatandaşlar hatlarla ilgili detaylı bilgilere www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilir.

Kaynak: Özge Ebecek