Keşan Belediyesi Başkan Vekili Müslim Çekiç, yaptığı açıklamada, Keşan Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni’nin 6 Eylül’de yapılacağını ve şölende Tarık
Mengüç’ün sahne alacağını söyledi.

Geleneksel olarak düzenlenen sünnet şölenin 60 çocuğun katılımıyla 6 Eylül Çarşamba akşamı Keşan Belediye Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde gerçekleştirileceğini belirten Çekiç, şu bilgileri verdi:

“Sünnet şölenimizde bu yıl hem çocuklarımıza hem de Keşan’da yaşayan vatandaşlarımıza bir sürprizimiz var. Bu yıl konuk sanatçı olarak Tarık Mengüç’ü misafir edeceğiz.

Toplu sünnet şölenimiz ilçemizdeki birliğin, beraberliğin, kaynaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın coşkulu bir simgesi. Çocuklarımızın erkekliğe ilk adımlarını bizimle atmalarından dolayı da büyük bir mutluluk duyuyoruz. Keşan’da yaşayan küçük büyük tüm vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu olması bizim öncelikli görevimiz. Bu güzel merasimle miniklerimiz ve büyüklerimizin arasında sağlam köprüler kuruluyor, aileler yakınlaşıyor, akrabalıklar pekişiyor. Bizler de bugünün şahidi olmaktan dolayı mutluluk duyacağız. Tüm vatandaşlarımızı bu güzel gecede bizlerle birlikte olmaya davet ediyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”

Trakya Gazetesi Haber Merkezi

Editör: Trakya Gazetesi