Hayırseverler Çerkezköy’e cami yaptıracak Hayırseverler Çerkezköy’e cami yaptıracak

Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, yerel seçim çalışmaları kapsamında kentte görev yapan mahalle muhtarları ile buluştu.

CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan ile mahalle muhtarlarını akşam yemeğinde ağırlayan Akay, “10 yıldır yürüttüğüm Çerkezköy Belediye Başkanlığı döneminde periyodik aralıklarla muhtarlarımız ile bir araya gelerek mahallelerimizin sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyorduk. Bu dönemki son buluşmamız bu güne kısmetmiş” dedi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Turhan Ersöz dışında tüm muhtarların yeniden muhtarlığa aday olduğunu belirten Vahap Akay, “Turhan abimize şimdiye kadar mahallesine ve ilçemize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatında sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum. Diğer 11 mahallemizin muhtarına da seçimlerde başarılar diliyorum.
Ayrıca diğer muhtar adaylarına, belediye başkan adaylarına da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

B344Bc62 Bb75 4736 9611 59Aab5Cdae53

PROJELERİMİZİ ANLATACAĞIZ
Yerel seçimlere kısa süre kaldığını vurgulayan  Akay, şöyle devam etti:
“Vatandaşımızın huzuruna çıkacağız ve artık gelecek 5 yıla dair planlarımızı, projelerimizi, hayallerimizi anlatacağız. 2014 yılında göreve seçildiğimde Çerkezköy’ün nüfusu 115 bin civarındaydı bugün 215 binlere ulaştı.
Her yıl nüfusu artan, gelişen, büyüyen dinamik bir şehir Çerkezköy. Dinamik bir şehirde yaşadığımız gerçeği ile hareket ederek kapı kapı, sokak sokak gezerek milletimizle buluşacağız. Yaptıklarımızı, yapacaklarımızı, projelerimizi anlatacağız. Yeni 5 yıllık dönem için yetki isteyeceğiz. Üçüncü dönem
için bir daha Çerkezköy diyoruz.” 

CENTİLMENCE BİR SEÇİM OLSUN
Programda konuşan CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ise yerel seçim sürecinin herkes için hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, “Hepimiz için sakin, centilmence bir seçim süreci olsun. Seçime girecek herkese başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından mahalle muhtarları tarafından mahalleleri ile ilgili altyapı ve üstyapı sorunları Belediye Başkanı Vahap Akay’a aktarılırken, Akay da dile getirilen sorunların kısa sürede incelenerek gereğinin yapılacağını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi