Çerkezköy Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde bir konser veren dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan, salonu tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Çerkezköy halkı büyük ilgi gösterirken, konserde sahne alan dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan, kanunu ile çaldığı birbirinden güzel eserler ile Atatürk Kültür Merkezi’ni tıka basa dolduran sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan konserinden önce Çerkezköy Belediyesi tarafından, Atatürk Kültür Merkezi’ne gelen vatandaşlara 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla karanfil dağıtıldı. 
Konser için salonu dolduran Çerkezköylüler Aytaç Doğan ve ekibinin muhteşem sahne performansını uzun süre ayakta alkışladılar.

Çalıntı otomobil Saray’dan çıktı Çalıntı otomobil Saray’dan çıktı

HAYRAN BIRAKAN PERFORMANS
Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Meclis üyeleri Cengiz Memiş, Bulut Becerik ve Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım’ın da izlediği konserin sonunda sahneye çıkan Akay, kanun virtüözü Aytaç Doğan ve ekibini performanslarından dolayı tebrik etti. ız Vahap Akay, “İnşallah kısa sürede yeniden birlikte oluruz. Gerçekten mükemmel bir performans ile herkesi hayran bıraktınız. Size ve ekibinize teşekkür ediyorum” dedi. 
Akay, Aytaç Doğan’a çiçek verdi.

Kaynak: Haber Merkezi