Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa Keşan Belediye Başkan yardımcıları Yakup Balcı ve Nuran Uslu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Hem kandillerin manevi coşkusunun yaşatılması hem de bu özel günlerde paylaşmayı ve dayanışmayı arttıran etkinliklerden biri olan kandil simidi ikramı, vatandaşlardan takdir topladı.

Balcı ve Uslu yaptıkları açıklamada; “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşriflerinin yıldönümünü idrak ediyoruz. Sevgi ve merhamet şehri Keşan’da her canı kendimize emanet kabul eden bir anlayışla şehrimize, insanımıza ve bu şehirde yaşayan her cana hizmet etmeye gayret ediyoruz. Çok değerli hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Mevlit Kandili’ni tebrik ediyor, iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını diliyoruz.”

Ateşi öğrenciler söndürdü Ateşi öğrenciler söndürdü

Kandil sevinci ve coşkusunu bir arada yaşayan vatandaşlar etkinlik dolayısıyla Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na ve Keşan Belediyesine teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi