Trakya’nın en çok okunan internet sitelerinden www.cerkezkoybakis.com.tr ile Çerkezköy Bakış ve Trakya gazeteleri bölgenin nabzını tutmaya devam ediyor. 
Tekirdağ’da yapılan yatırımları haberleştirdiği gibi, yanlış uygulamaları da zaman zaman eleştiren gazeteler, Kadir Albayrak’ın hedefi oldu.

Çerkezköy Bakış gazetesi ve internet sitesinin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Çerkezköy’deki yetersiz yatırımlar, başlanan yatırımların tamamlanamaması, boru patlaklarına bağlı yaşanan su kesintileri nedeniyle TESKİ’ye yönelik yaptığı haberler, Albayrak’ı rahatsız etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelinde birçok gazeteye deprem konulu tam sayfa ilan verirken, Mehmet Akif Aldoğan’ın imtiyaz sahibi olduğu gazete ve internet sitelerini es geçti.

Aralık, kültür ayı olacak Aralık, kültür ayı olacak

Mehmet Akif Aldoğan, yaptığı açıklamada, okurlarından aldığı güçle eksiklikleri ve yatırımları kamuoyuna aktarmaya devam edeceklerini söyledi.

Kadir Albayrak’ın Tekirdağ genelindeki birçok gazeteye tam sayfa deprem konulu ilan verirken, Büyükşehir Belediyesinin eksikliklerini haberleştiren Bakış Medya Grubu’na bağlı Trakya Gazetesi ve Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni pas geçtiğini belirten Aldoğan, “Sayın başkan rızık musluğunu TESKİ musluğu zannetti sanırım. Albayrak’ın bu tutumunu vatandaşın da sesini kısma girişimi olarak değerlendiriyorum. Başkan Albayrak’ın bu ayrımcı tutumunu kınıyor, rızık musluğu gücünün kendisinde olmadığını hatırlatıyorum” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi