Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, final haftasında Merkez Kütüphane’de çalışan öğrencilere tatlı ikramında bulundu. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı iş birliği ile düzenlenen etkinlikte Rektör Tabakoğlu, final sınavları için Merkez Kütüphanede ders çalışan öğrencilerle bir araya gelerek kendilerine tatlı ikram etti.
Etkinlik kapsamında, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Aydoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Burak İşçimen, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Seda Yıldızeli, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Prof. Dr. Nurten Çetin, Personel Daire Başkanı İlyas İpek, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Ayşegül Kuşlar ve Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Alperen Karapınar öğrencilere tatlı ikram etti.

Merkez Kütüphanesi’nde geç saatlere kadar ders çalışan öğrencilere destek olmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte, çalışmalarına kısa bir ara vererek Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nun elinden tatlılarını alan öğrenciler, vermiş oldukları bu hizmetten dolayı Tabakoğlu’na teşekkür etti.

Meriç Nehri'ne set çekildi Meriç Nehri'ne set çekildi

MÜFTÜLÜK VE KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE DESTEK  
Edirne İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Edirne Şubesi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları sınav haftası boyunca öğrencilere destek amacıyla Merkez Kütüphane’de, evde yaptıkları poğaça, börek kek gibi yiyecekleri 18.00-22.00 saatleri arasında öğrencilere ikram ederken, Genç Kızılay Edirne gönüllüleri ise 16.00 – 20.00 saatleri arasında öğrencilere çorba ikramında bulunuyor.

Trakya Üniversitesinin öğrencileri önceleyen bir üniversite olduğunu ifade eden Rektör Tabakoğlu, şunları kaydetti:
“Trakya Üniversitesi olarak öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, onlara en iyi imkanları sunmak bizim için çok önemli. Özellikle sınav döneminde kütüphanemizde uzun saatler ders çalışan öğrencilerimizin de çeşitli ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Bu anlamda bugün öğrencilerimize destek olmak ve onların motivasyonunu artırmak amacıyla tatlı ikramında bulunduk. Final sınavları süresince, saat 21.00’de, öğrencilere tatlı dağıtımı hizmetimiz devam edecektir. Ayrıca şehrimizin değerli kurumları olan İl Müftülüğü ve Türk Kızılay Edirne Temsilciliği tarafından da öğrencilerimize destek olmak amacıyla ikramlar sunuluyor. Kurumlar arası dayanışma adına örnek bir uygulama sergileyen değerli kurumlarımıza çok teşekkür ederim. Paydaşlarımızla birlikte öğrencilerimize her anlamda destek olmayı sürdüreceğiz. Tüm öğrencilerime sınavlarında başarılar dilerim.”

Kaynak: Haber Merkezi