Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Cumhuriyet Mahallesi’nde belediyenin kendi imkanlarıyla yapımına başladığı park alanında incelemelerde bulundu.

Yüksel, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, park projesini belediyenin mimarlarının projelendirdiğini ve mühendislerin çalışmalarını yaptığını söyledi.

Rasim Yüksel, aday adaylığını açıklayacak Rasim Yüksel, aday adaylığını açıklayacak

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin de alanda imalata başladığını belirten Yüksel, “Bir ay içerisinde Allah’ın izniyle projemizi bitirip halkımızın kullanımına sunacağız. Vatandaşımıza, muhtarlarımıza, Meclis üyelerimize ne söz verdiysek bir bir harfiyen yerine getireceğiz. Bunun da haklı mutluluğunu, gururunu hep beraber yaşıyoruz” dedi.

DÜĞÜN SALONU DA YAPILACAK

Yüksel, parkın Cumhuriyet Mahallesi’ne hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Mahallemizin girişinde yer alan Ergene Sinoplular Derneği önünde  boş alan var. Halkımıza açık ve halihazırda kullanılıyor. Oraya da modern bir düğün salonu yapacağız. Proje çalışmaları tamamlandıktan sonra ihalesini yapacağız ve vatandaşlarımızın hizmetine hep beraber açacağız. Cumhuriyet Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Alper Atakan