Kadınlar kaynak yapacak Kadınlar kaynak yapacak

Radoviş’in kardeş şehirleri olan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Aslan ile festivale katılarak Ergene ilçesini temsil eden ısı Doğan Durmaz, etkinlikle ilgili Belediyesi Meclis üyelerine bilgi verdi.  
Ergene Belediyesinin ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumunda Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ulutaş ile katıldığı program hakkında bilgiler aktaran Durmaz, “Ergene halkımızın, Meclis üyelerimizin ve Belediye Başkanımız Rasim Yüksel’in selamlarını Radoviş Belediye Başkanı Aco Ristov nezdinde tüm Radoviş halkına ilettik. Kardeş şehrimizden de Ergenemize selamlar, sevgiler getirdik. Orada yapılan toplantılarda kardeş şehir Radoviş ile Ergene’nin işbirliğinin arttırılması için ortak kararlar alındı. Kardeş şehrimizden bir işadamı ve yatırımcı heyeti yakın zamanda ilçemize gelecekler” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de kardeş şehir Radoviş’e, Ergene Belediyesi olarak gereken tüm katkıyı sunmaya hazır olduklarını ifade ederek, “Daha önce meclisimizden Radoviş’ta park kurulması için karar almıştık. Bu karar doğrultusunda bankları ve park malzemelerini meclis üyelerimizle birlikte kardeş şehrimize teslim etmiştik. Ergene Belediyesi olarak gereken çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Özge Ebecek