Ergene Belediyesinin öğrenciler için açmış olduğu kurslara bir yenisi daha eklendi. Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında 8 ve 12’inci sınıf öğrenciler için Matematik Atölyesi kursu açıldı.
Pazartesi ve çarşamba günleri Ergene Belediyesi Kültür Merkezi’nde oluşturulan sınıfta 15.00 ve 17.00 saatleri arasında öğrencilere eğitim verilecek. Kursa kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileri ile Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasına başvuru yapmaları, detaylı bilgi için 444 59 43 ya da 0505 160 11 05 numaralı telefonu aramaları gerekiyor.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine çok önem veriyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, kursa ilişkin şu ifadeleri kullandı:
“Çocuklarımızın eğitimi için Ergene Belediyesi olarak başlatmış olduğumuz eğitim kurslarımıza bir yenisini daha ekledik. Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binamızda oluşturulan Matematik Atölyesi kursumuzda 8 ve 12’inci sınıf öğrencilerimize özel matematik kursunu başlatacağız. Öğrencilerimizin özellikle sınavlara hazırlık döneminde en çok ihtiyaç duyduğu matematik dersinde çocuklarımıza ücretsiz eğitim verilecek. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yanlarında olmak için eğitimin her alanında en büyük destekçisi biz olacağız. Ergene Belediyesi olarak çocuklarımız için açmış olduğumuz ücretsiz kurslarımızda onların fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine büyük katkı sağlıyoruz.”

Editör: Trakya Gazetesi