Vali Recep Soytürk’e ziyaretler sürüyor. Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Darianto Harsono, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Vali Soytürk, Başkonsolos Harsono ile bir süre sohbet ederek kent hakkında bilgiler verdi. Ardından ticari, sosyal ve kültürel ilişkiler görüşüldü. Kendilerini Tekirdağ’da ve Valilikte ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Soytürk, ziyaretleri için Başkonsolos Harsono’ya teşekkür etti.

ZİYARETLER SÜRÜYOR

Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Nimet Platin ve dernek üyeleri, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Nimet Platin, Vali Soytürk’le bir süre görüşerek derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi ve sorun, talep ve beklentilerini iletti. Ardından Dernek Başkanı Nimet Platin, dernek üyeleri tarafından yapılan cam üzerine kum işlemeli tablo hediye etti.  Vali Soytürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Emekli Subaylar Derneği Başkanı Recep Yıldız ve dernek üyesi emekli subaylar, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Soytürk ile bir süre görüşen Dernek Başkanı Recep Yıldız, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Sanayi kaynakları daha verimli kullanılacak Sanayi kaynakları daha verimli kullanılacak

ESKİ VEKİLDEN ZİYARET

24. 25. 26. Dönem İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Geçmiş Dönem Bayrampaşa Belediye Başkanı Hazreti Akkim ve iş insanı Muhammed Erdem, Vali  Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Soytürk’le bir süre görüşen Bürge ve Akkim, yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

Tekirdağ Yelken Spor Kulübü Komodoru Göksel Karaevli, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Şen, Teknik Direktör Berk Uzel, Yelken Spor Kulubü Sporcusu ve dünya 3.’sü Kutsal Güneş Kurnaz ile Yelken Spor Kulubü Sporcusu ve Türkiye Kızlar 1.’si İlayda Şen, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Soytürk’le bir süre görüşen Karaevli, spor kulübü ve sporcular hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: İlkay Danacılar