Tekirdağ tarih meraklılarını bekliyor Tekirdağ tarih meraklılarını bekliyor

Tekirdağ NKÜ adına protokolü Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, Tekirdağ SGK İl Müdürlüğü adına SGK İl Müdürü Fatma Derya Alan imzaladı.
İmza töreninde SGK İl Müdür Yardımcısı Yusuf Gelen de yer aldı. Rektörlük makamında imzalanan protokol; emeklilerin yaşamın tüm boyutlarıyla sosyal refahlarını ve iyilik hallerini desteklemek, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak potansiyellerini kullanabilmelerini de sağlamak üzere yapılacak çalışmaları kapsayacak.
Protokol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılının “Emekliler Yılı” ilan edilmesi dolayısıyla NKÜ ve SGK İl Müdürlüğü arasında düzenlenecek iş birliklerini kapsıyor.
Rektör Şahin, imza töreninde, “Emeklilerin hayatlarının ikinci baharını en iyi koşullarda geçirmelerini sağlamaları için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılının ‘Emekliler Yılı’ ilan edilmesi dolayısıyla kurumlarımız arasındaki iş birliklerinin temeli olarak imzaladığımız bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak, emeklilerimiz için üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getireceğimize inanıyorum ve çok değerli buluyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi