Akademisyenler İsrail'i protesto etti Akademisyenler İsrail'i protesto etti

100 dakikalık Gırgır Stand Up Gecesi 3 Haziran Pazartesi günü 20.00’de Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi Küçük salon’da güldürmeye hazırlanıyor. Komedyen ve seyircilerin gülmek için bir araya geldikleri tam bir kahkaha bayramı yaşanacak.
Gösterinin bazı anlarını şaşırarak bazı anlarını da “Bu hikayede anlatılan kişi benim.” diyerek seyredeceksiniz. Bu gösteri mizahın iyileştirici gücünü gözler önüne seriyor. Bu gösteri aklımızda kalan unutulmaz karikatürler gibi bir tat bırakıyor. Hayatımıza etki eden, güldürerek güzelleştiren, her dönem muhalif olan efsane mizahçılarımıza adadığımız bu gösteri sizi çok güldürecek. BuTiyatro’nun güldürerek güzelleştirme terapisi başlıyor. TEDx konuşmacılarından, BKM Mutfak’ta stand up gösterileri yapan, ödüllü oyunların yazarı, Gırgır dergisi ekibinden Barbaros Uzunöner ve Senarist , Oyuncu, Gırgır dergisi yazarı Volkan Kantoğlu dönüşümlü olarak sahneye çıkıyorlar. Her etkinlikte bu iki isimden biri seyircilere unutamayacağı anlar yaşatıyor. Mizah dozu yüksek bu gösteride çok güleceksiniz.
Günlük işleri, koşturmacaları bir kenara bırakın ve yerlerinizi alın. 15 yaş ve üstü izleyici için sergilenecek olan gösterinin biletleri 300 liradan satılıyor.

Kaynak: Özge Ebecek