Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Muratlı ilçe seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi 
Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Muratlı Belediye Başkan Adayı Kerem Demir’in seçim ofisinin açılışını yaptı. 
Açılış töreninde konuşan Davutoğlu, defalarca Tekirdağ’a, Muratlı’ya geldiklerini söyledi. 
Davutoğlu, şöyle konuştu:
“Açık ifade edeyim, ülkemizin her bir köşesini görme, her bir vilayetinde vatandaşlarımızla buluşmaya nail olmuş bir devlet adamıyım. Ama ne zaman Tekirdağ’a gelsek, ne zaman Tekirdağ’ın ilçelerine gelsem bu yörenin halkının, bu bereketli toprakların hak ettiği güce, hak ettiği refaha ulaşmadığını hep gördüm. Farklı gerekçeleri var, ama eğer bir bölge, ülkenin en müreffeh bölgesi olma imkanını sahipse orası Trakya’dır. Türkiye’de bir büyükşehir ülkenin hızla yükselen bir şehriyse orası yine Tekirdağ’dır. Tekirdağ içinde de Muratlı özeldir’’ dedi. 

İstanbul’dan sonra seçim kampanyası için ilk ziyaret ettiği yerin Muratlı olduğunu belirten Davutoğlu, “Önümüzdeki ay içinde bütün ülkemizi kucaklayan, bütün kardeşlerimizle kucaklaşan bir kampanya yürüteceğiz. Biz şehirlerin taşını toprağını emanet olarak görüyoruz. Şehrin her insanını hanımsa bacı, erkekse kardeş olarak görürüz. Büyükse ana küçükse evlat olarak görürüz. Biz bu seçimlerde iktidarı ya da muhalefeti değil şehre gerçekten emanet olarak bakan belediye başkanlarını seçeceğiz’’ diye konuştu.  

“Emekliler açlığa terk edilmesin” “Emekliler açlığa terk edilmesin”

Davutoğlu’nun konuşmasının ardından seçim ofisi açıldı. Davutoğlu daha sonra Muratlı ilçesi 100. Yıl Caddesi’ndeki vatandaşlar ve esnafla sohbet etti.

Kaynak: Haber Merkezi