Gökhan Saygı, Tekirdağ Karadeniz İlleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. 

Ziyaretin ardından söyleşiye katılan Saygı, doğup büyüdüğü Süleymanpaşa’nın sokaklarında oynadığını ve eğitim aldığını, bu mirası geleceğe taşımak için aday olduğunu söyledi. 
Süleymanpaşa için planladığı projelerde  halkla birlikte çalışacaklarını belirten Saygı,  sevgi ve dostluk temelli bir yönetim anlayışını benimseyeceklerini dile getirdi. 

Yunus Emre'nin "Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim" dizelerine atıfta bulunan Saygı, Süleymanpaşa'da gönüller yapmayı hedeflediğini vurguladı.

Gökhan Saygı, Süleymanpaşa'da 31 Mart'ta bir başarı hikayesi yazacaklarını dile getirdi. Halkla sürekli iletişim halinde olduklarını ve büyük bir özveriyle çalıştıklarını belirten Saygı, kendilerini hizmet için teşvik edenlerin Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşlar olduğunun altını çizdi. 
Proje ekipleri, uzmanlar ve teknik kadrolarla yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirten Saygı, Süleymanpaşa'ya artı değer katacak projeler geliştirdiklerini ifade etti.  Süleymanpaşa'nın ihtiyaçlarını bilen biri olarak, 5 yıllık belediye başkan yardımcılığı süresince Süleymanpaşa  için daha iyisini düşündüğünü söyleyen Saygı, projeleri hayata geçirirken sosyal devlet ilkesini benimseyen, yerel hizmetleri etkin ve verimli sunan, yaşam kalitesini yükseltecek bir yönetim anlayışıyla hareket etmeye devam edeceklerini belirtti.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı, Süleymanpaşa için daha ulaşılabilir, insan ve çözüm odaklı, daha katılımcı, daha demokratik, daha üretken, daha sorgulanabilir bir yönetim anlayışıyla çalışacaklarının altını çizdi.

Trakyagazetesi “Daha Demokratik Ve Üretken Bir Anlayışla Çalışacağız”2Trakyagazetesi “Daha Demokratik Ve Üretken Bir Anlayışla Çalışacağız”3Trakyagazetesi “Daha Demokratik Ve Üretken Bir Anlayışla Çalışacağız”4

Kaynak: Haber Merkezi