31 Mart yerel seçimlerine kısa süre kala adaylar çalışmalarına devam ediyor. Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ve 11 ilçe adayı seçime sayılı günler kala seçmene projelerini anlatabilmek adına canla başla çalışıyor.

2019 yılında Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilen Cüneyt Yüksel, o dönem vermiş olduğu vaatlerini yerine getirmiş ve Süleymanpaşa’ya kazandırdığı birçok proje ile Tekirdağ’da yaşayan tüm vatandaşların ilgisini çekmişti.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığı günden itibaren teknik ekibi ile Tekirdağ’ın ihtiyacı olan projeler üzerinde çalışan Yüksel; aday olarak açıklanması ile birlikte tüm mahalle muhtarları ve yetkililerle bir araya gelerek mahallerde yapılması gerekenler hakkında bilgiler almıştı. Bu bilgiler ışığında çalışmalarını yürüten Yüksel, açıkladığı projeleri ile yoğun ilgi görüyor.
Cüneyt Yüksel, sosyal medya hesaplarından ve cuneytyuksel.com.tr internet adresinden tüm projelerini Tekirdağ’da yaşayan hemşerilerine sunuyor.
Projelerin arasında 7’den 70’e her kesimi ilgilendiren projeler bulunuyor. Bunların başlıcaları; Hafif Raylı Taşıma Sistemi, Battı –Çıktılar, Meydan Düzenlemeleri, Köprülü kavşaklar, Su Faturalarını yarıya indirme, Çiftçiye Mazot ve Gübre Desteklemeleri, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Aş evleri, Engelsiz Yaşam Merkezleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Tekçem Çocuk Köyleri, Öğrencilere Nakit Eğitim Desteği, Emekli Aktivite Merkezleri, Sokak Hayvanları için Pati Parklar ve Mama Üretim Tesisi 
Cüneyt Yüksel’in vaatlerini ve projelerini gören vatandaşlar Tekirdağ’da yapılacak gerçek belediyecilik çalışmalarının bir an önce başlamasını dilerken, daha önceki dönemde başarılı çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksel’e güven duyuyor.

Tekirdağ’ın gururu oldu Tekirdağ’ın gururu oldu

7’den 70‘e tüm vatandaşların ilgisini çeken Cüneyt Yüksel’e duyulan güven ve teveccüh ile 31 Mart’ta zafere en yakın olan aday olarak görülüyor.

Kaynak: Haber Merkezi