Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Federasyonundan yapılan açıklamaya göre,  staj ve çıraklık sigortası mağdurları için çok önemli bir gelişme yaşandı. 
Adana’da miting yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, staj mağdurlarının “staja müjde”, “çırağa müjde” tezahüratlarını “vereceğiz” diye yanıtladı. 

Kanola erken çiçek açtı Kanola erken çiçek açtı

Erdoğan konuşma yaptığı sırada Akdeniz Staj ve Çıraklık Sigortası Mağduru üyeleri hep bir ağızdan staja müjde, çıraklığa müjde diye bağırıp sözünü kesti. Topluluğun ısrarı karşısında Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Vereceğiz… Daha ne müjdeler vereceğiz diye karşılık verdi. Staj mağdurlarını heyecanlandıran bu gelişme Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Federasyonu Resmi X hesabından video olarak duyuruldu.  
Paylaşım şöyle: 
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan @RTErdogan : "Vereceğiz, daha ne müjdeler vereceğiz." Adana programında arkadaşlarımızın "staja müjde", "çırağa müjde" ifadelerine karşılık Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ın ağzından "Vereceğiz, daha ne müjdeler vereceğiz" sözünü duyduk.  Güzel haberi kendisinden duyduğumuz Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Adana'da emek veren tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.”

Kaynak: Haber Merkezi