“Bize iftira atanları Allah’a havale ediyorum” “Bize iftira atanları Allah’a havale ediyorum”

İlk misafirlerini ağırlayacak Anne-Çocuk Aktivite Merkezi’nde okul öncesi yaştaki çocuklar anneleriyle birlikte keyifli vakti geçirecek.
Her yaştan vatandaşa yönelik hizmet, faaliyet ve projeleriyle Kapaklı’da değişim, gelişim ve dönüşümü sağlayan Kapaklı Belediyesi, bir ilki daha kente kazandırdı. İsmetpaşa Mahallesi Levent Caddesi’nde toplam 2 bin 500 metrekare alanda yapılan Zübeyde Hanım Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi, Anne-Çocuk Aktivite Merkezi ile hizmete açılıyor.

KEYİFLİ VAKİT GEÇİRECEKLER
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, yaptığı açıklamada, “Kentimize bir ilk olarak kazandırdığımız Zübeyde Hanım Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi, Anne-Çocuk Aktivite Merkezi ile kapılarını açıyor. Çocuklarımızın değerler eğitimini alacağı merkezimizde okul öncesi yaştaki çocuklarımız, 09.00 ile 16.30 saatleri arasında anneleriyle birlikte keyifli vakit geçirecek. Yeni dönemde inşallah farklı mahallelerimize de Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi kazandıracağız.  Çocuklarımızın geleceğini daha güzel yarınlara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi