Veliköy Hürriyet Meydanı’nda 18 Ağustos Cuma günü ‘Buz Devri 1’ isimli çocuk sinemasının gösterimi ile başlayan Çerkezköy Belediyesi Açık Hava Sinema Günlerine ilgi yoğun oldu. 

Belediye Başkanı Vahap Akay, ’Buz Devri 1’ isimli çocuk sinemasının ardından yine Veliköy Hürriyet Meydanı’nda 20 Ağustos Pazar günü saat 21.00’de  ‘Hedefim Sensin’ adlı Türk filminin Veliköy halkı ile buluştuğunu söyledi.

Kızılpınar Gültepe Mahallesi Aydın Sokak Parkı’nda 21 Ağustos Pazartesi günü saat 21.00’de ‘Buz Devri 1’, 23 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00’de de ‘Hedefim Sensin’ filminin ücretsiz olarak vatandaşlarla buluştuğunu aktaran Akay, 
“Veliköy ve Kızılpınar mahallelerimizdeki Açık Hava Sinema Günlerinin ardından 25 Ağustos Cuma günü Kentpark’ta saat 21.00’de ‘Buz Devri 1’ isimli çocuk sineması izlendi. 27 Ağustos Pazar günü de saatler 21.00’i gösterdiğinde ‘Hedefim Sensin’ adlı Türk filmi Çerkezköy halkı ile buluştu” ifadelerini kullandı. 

GÜZEL YAZ AKŞAMLARI YAŞANDI
Çerkezköy Belediyesi Açık Hava Sinema Günlerine katılan vatandaşların aileleri ve sevdikleri ile güzel bir yaz akşamı geçirdiklerini belirten Akay, “Veliköy, Kızılpınar ve Kentpark’ta düzenlediğimiz ve 6 gün süren Açık Hava Sinema Günlerimizde vatandaşlarımız sevdikleri ve aileleri ile birlikte sıcak yaz akşamlarında keyifli saatler geçirdiler. İkramı ettiğimiz patlamış mısır eşliğinde ‘Buz devri 1’ ve ‘Hedefim Sensin’ adlı sinema filmlerini keyifle izleyerek bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza ve etkinliklerimizde emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Akay, benzer etkinliklerin süreceğini sözlerine ekledi.

Trakya Gazetesi: Zehra Kıyıcı

Editör: Trakya Gazetesi