Kulakların pasını silen konser Kulakların pasını silen konser

Çerkezköylü öğrenciler atletizmde elde ettikleri başarılarla dikkati çekiyor. 
Tekirdağ’da düzenlenen atletizm yarışmalarında koşuda Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorisinde Tekirdağ şampiyonu olan Metin Seçkin Ortaokulu, Kuşadası’nda düzenlenen kros müsabakaların da ise erkekler kategorisinde bölge şampiyonu olurken, kızlar kategorisinde ise 4. olarak büyük bir başarıya imza attı.

Metin Seçkin Ortaokulu Müdürü Arif Zenginal, Müdür Yardımcısı Adnan Özcan, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Göksu ve öğrenciler,  Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı etti. 

HEDEF TÜRKİYE FİNALLERİ
Başarılı sporcular, hedeflerinin Isparta’da yapılacak Kros Türkiye Finallerinde Çerkezköy ve Tekirdağ’ı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade ettiler.
Elde ettikleri başarılar ile atletizm dalında Çerkezköy’ün başarı ile temsil eden Metin Seçkin Ortaokulu Kros Takımını tebrik eden ve Türkiye finallerinde yarışacak olan erkek takımına başarılar dileyen Akay, “Genç sporcularımızın başarıları bizleri gururlandırdı. Metin Seçkin Ortaokulu Kros Takımı’nı ve öğretmenlerini kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum. İnşallah bu gençlerimizin arasında kros ve atletizmin diğer dallarında Türkiye, Avrupa, hatta dünya şampiyonları çıkar ve ülkemizi başarı ile temsil ederler. Isparta’da yapılacak olan Türkiye finallerinde Metin Seçkin Ortaokulu Erkek Kros Takımımıza başarılar diliyorum. Gönlümüz onlarla.” Akay, ziyaretin sonunda Metin Seçkin Ortaokulu Kros takımına hediyeler verdi.

Kaynak: İlkay Danacılar