Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından hayata geçirilen Tedarikçi Günleri programı devam ediyor. 2 gün süren programda Putzmeister ile TSO üyeleri bir araya gelerek B2B görüşmelerini gerçekleştirdi.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen görüşmeye; Putzmeister Satın Alma Birim Yetkilileri ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ilgili üyeleri katıldı.  Ara ürün temini gerçekleştiren üye firmalar, birebir iletişim ile kendilerini, firmalarını üretim kapasitelerini ve vizyonlarını anlatma imkanı buldu.

“HEM ÜYELERİMİZ HEM BÖLGEMİZ KAZANACAK “
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, Tedarikçi Günleri Programı ile ilgili yaptığı açıklamada programın hedeflerinden bahsederek, “Bölgemizde güçlü tedarik zincirini hayata geçirerek hem KOBİ’lerimizi güçlendirmeyi hem de ana sanayicimizin ilk tercihlerini kendi bölgesinden yapmasını hedefliyoruz. Bu vesileyle onlar da birçok gider kaleminde düşüş sağlayabilecek. Hem üyelerimiz hem  bölgemiz kazanacak” ifadelerini kullandı. 

Yaz okulları çocukların gelişimine katkı sağlayacak Yaz okulları çocukların gelişimine katkı sağlayacak

TEDARİKÇİ GÜNLERİ, DEVAM EDECEK
Ahmet Çetin, tedarikçi günleri programının devam edeceğini belirterek, “Putzmeister Türkiye ve katılan üyelerimize teşekkür eder, gerçekleşen görüşmelerin hem kendilerine hem de bölgemize hayırlı sonuçlar getirmesini dileriz.  Bölgemizde güçlü tedarik zincirinin kurulması hedefiyle başlanan projemiz, ana sanayicilerimiz ve ara ürün üreten firmalarımızın katılımlarıyla devam edecek” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi