Vali Soytürk’ten Yılmaz’a ziyaret Vali Soytürk’ten Yılmaz’a ziyaret

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Tekirdağ Şubesi 14. Olağan Kurulu, dernek binasında yapıldı. 
Kongrenin Divan Kurulu Başkanlığını Osman Kaya katip üyeliklerini ise Serkan Eryılmaz, Taha Berke El ve Abdurrahman Koza yaptı.
104 oyun kullanıldığı olağan kongrede 63 oy alan Barış Çardaklı tekrar seçilerek güven tazeledi. Diğer aday Mücahit Çalmaz ise 39 oyda kaldı. Seçimde 2 oy da geçersiz sayıldı.
Barış Çardaklı'nın yeni yönetiminde Ulaş Kaçmaz, Oğuzhan Anıl, Bilgin Çakır ve Aygün Beyazkurt yer aldı. 
Katılan tüm herkese teşekkür eden Çardaklı, şunları kaydetti:
‘’14. Olağan Genel Kurulu seçim sonucunda tekrar genç ve dinamik bir ekiple göreve layık görüldük. Etik, demokratik hukuk ekseninde hak ve adalet mücadelesine kararlı ve güçlü bir biçimde camiamızın birlik ve beraberliğinden ödün vermeden hakem ve gözlemcilerimizden alacağımız güç ile aktif ve akıllı hareket ederek başarıya odaklanacağız. Bilimsel, dürüst, hakkaniyetli, adaletli, eşit ve çalışkanlık felsefesi ile üyelerimizin haklarını koruyarak TFFHGD Tekirdağ Şubesini marka haline getirmeye çalışacağız. Mükemmeli değil, doğruyu yapmaya çalışacağız. Camiamıza ahde vefayı aşılayacağız. Genel Kurulumuza katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlikten ödün vermeden Tekirdağ hakem ve gözlemcilerine 3 yıl daha elimizden gelen hizmeti vereceğiz."

Kaynak: İlkay Danacılar