Bu seçeneklerin arasında Tekira Alışveriş Merkezi’nde bulunan Paribu’daki Paw Patrol: Süper Film, Bursa Bülbülü, Hep Yek: Düğün, Cehennem Melekleri 4, Kuru Otlar Üstüne, Exorcist: İnançlı filmlerinin yanı sıra farklı vizyon filmleri de bulunuyor.
Bu sinema filmleri şöyle:
Jester: İntikam Gecesi
Korku sineması sevenlerin adrenalin dolu dakikalar geçireceği Jester: İntikam Gecesi, kasabalarını terörize eden varlıktan kurtulmanın yolunu arayan iki kız kardeşin hikayesini konu ediyor. Jester olarak bilinen kötü niyetli bir varlık, Cadılar Bayramı gecesinde küçük bir kasabanın sakinlerini terörize eder. Babalarını kısa süre önce kaybeden, yıllardır görüşmeyen iki kız kardeş, bu kötü varlığı yenmenin bir yolunu bulmak için bir araya gelir. Çok geçmeden kardeşler, yalnızca karanlık geçmişlerindeki yanlışları nasıl düzelteceklerini çözerek hayatta kalabileceklerini fark ederler.

Ücretsiz psikososyal destek veriliyor Ücretsiz psikososyal destek veriliyor

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi 
Çocuklara hitap eden Aksiyon, Romantik,Komedi türündeki animasyon , Paris'te yaşayan ve Uğur Böceği ile Kara Kedi isimli süper kahramana dönüşen Marinette Dupain-Cheng ve Adrien Agreste'in hikayesini anlatıyor. Film, Işıklar Şehri'ni  "Atmaca Güve" olarak bilinen tehlikeli bir süper kötüden korumak için güçlerini birleştiren Parisli gençlerin başlangıç hikâyesine odaklanıyor. Marinette, yeni bir liseye başlayacağı için heyecanlı olan çekingen bir genç kızdır. Adrien ise Marinette'in sınıf arkadaşı ve bir moda ikonu olan ünlü bir şarkıcı ve modeldir. Beklenmedik ve sıradışı gelişmeler sonucunda Marinette Uğur Böceği, Adrien ise Kara Kedi isimli süperkahramana dönüşür ve destansı bir mücadele için birlik olurlar.

Yaratıcı
Yaratıcı, insanlar ile yapay zeka güçleri arasındaki savaşa odaklanıyor. İnsan ırkı ile yapay zeka güçleri arasında bir savaş başlamak üzeredir. Bu süreçte karısının ortadan kaybolmasının yasını tutan eski bir özel kuvvetler ajanı olan Joshua, gelişmiş yapay zeka Yaratıcı ve onun yakalanması zor mimarını bulup öldürmek için görevlendirilir. Seçkin ajanlardan oluşan ekibi ile birlikte Joshua, yapay zekanın işgal ettiği karanlık dünyanın kalbine doğru bir yolculuk gerçekleştirir.

Çok Aşk
Son dönemlerde gündemde olan BKM oyuncularından Büşra Pekin’in son filmi “Çok Aşk” korsan film satıcılığı yapan Coşkun'un (Hasan Can Kaya) hikayesini anlatıyor. Coşkun, küçük bir kasabada korsan film satıcılığı yapan genç bir adamdır. Bir yandan aşkı Ayla'nın peşinden koşarken bir yandan da sinema tutkusunun peşinden gitmeye çalışır.

Kaynak: Özge Ebecek