İşini eğlenceye dönüştürdü İşini eğlenceye dönüştürdü

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi’nin doğal üyesi konumunda bulunuyor.


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri arasından Türkiye Belediyeler Birliği üyeliğine 8 asil 4 yedek üye seçimi yapıldı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri arasından Türkiye Belediyeler Birliği’ne 8 asil ve 4 yedek üye seçimini gerçekleştirdik. Seçilen belediye başkanı ve meclis üyesi arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimi iletiyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte Türkiye Belediyeler Birliği çatısı altında önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Türkiye Belediyeler Birliği’ne üye seçimi gündemi ile toplanan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi’nde gerçekleşen seçim sonucunda Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, Malkara Belediye Başkanı Nergis Karaağaçlı Öztürk, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Mustafa Onur Bozkurter, Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel, Hayrabolu Belediye Başkanı Tuncer Başoğlu ile Meclis üyeleri Hasan Toprak ve Erdal Zengin asil üye olarak seçilirken Ergene Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak ile meclis üyeleri Kazım Doğaç, Birol Taner ve Oral Çelikkol da yedek üye olarak belirlendiler.

Kaynak: Haber Merkezi