Yenice okuluna kavuşuyor Yenice okuluna kavuşuyor

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan gerçekleşen ziyarette Çorlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Sarıkurt’a görevinde başarılar dileyerek; “Çorlu için yaptığınız özverili  çalışmalardan dolayı sizlere şahsım ve odamız adına teşekkür ediyorum. Bölgemizin gelişimi için birlik ve beraberlik içerisinde  çalışarak güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Çorlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet SARIKURT; “Trakya’nın metropolü konumunda olan Çorlu,  ticaret ve sanayi bakımından son derece önemli bir yere sahip. Bizler hep birlikte el ele vererek bölgemize güzel hizmetler vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) tarafından gerçekleştirilen ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan’ın yanı sıra Meclis Başkanı Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Kaya Kumyol, Cem Tunalı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ertuğrul Adıgüzel, Yönetim Kurulu Üyeleri; İsmail Korkut, Elif Perçinoğlu, Tamer Sert, Ahmet Bayram, Umut Güngör ve  Genel Sekreter İbrahim Karagöz de katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi