Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin 2019-2024 hizmet döneminin son meclis toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda, Mart 2024 Dönemi gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

MECLİS ÜYELERİNE PLAKET
Kadir Albayrak, toplantı öncesinde, hizmet dönemi boyunca gerçekleştirilen bütün meclis toplantılarına katılan meclis üyelerine hediyeler verdi. Ayrıca bütün meclis üyelerine plaket takdimi gerçekleştirildi.
Dilek ve temennilerin ardından tamamlanan Meclis Toplantısı sonrasında bir açıklama yapan Albayrak, şu ifadeleri kullandı:
“2019-2024 hizmet dönemimizin son meclis toplantısını gerçekleştirdik. Katılımcı demokrasi anlayışımız doğrultusunda Büyükşehir Belediye Meclisi olarak kentimizle ilgili pek çok önemli kararı birlikte aldık. Büyük ailemiz olan Tekirdağ halkına sizlerle birlikte hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Karar alma süreçlerimize sağlamış olduğunuz büyük katkılardan dolayı en içten duygularımla teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamınızda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi