2023 yılının yılın son iş gününde düzenlediği kahvaltı organizasyonunda Çorlu’da faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensuplarıyla buluşan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Şehrimiz adına ortaya koyduğunuz gayretler için teşekkür ederim” dedi.

KPSS sınavları Çorlu’da da yapılacak KPSS sınavları Çorlu’da da yapılacak

 2023 yılının Türkiye ve dünya adına oldukça zorlu geçtiğini ifade eden Sarıkurt, şöyle konuştu:
“2023 yılının son günlerindeyiz. Şehrimizde faaliyet gösteren basın mensuplarımızla yılı kapatalım istedik. Şehrimiz adına çok önemli bir vazifeyi ortaya koyuyorsunuz. Eleştirerek ve değerlendirmelerde bulunarak vatandaşlarımız adına kente dair tespitleri ortaya koyuyorsunuz. Geçtiğimiz bir yıl boyunca şehrimiz adına ortaya koyduğunuz uğraşılar, gayretler ve çabalar için teşekkür ediyorum. 2023 yılı hem ülkemiz için bazı zorluklarla geçti. Özellikle 6 Şubat depremi hepimizi belki de en fazla etkileyen, vicdanları yaralayan büyük bir afetti. Devamında dünyada da zorluklarla karşılaşıldı. Artık 2023 yılının son günlerindeyiz. Öyle tahmin ediyorum ki, hepimizin yeni yıldan ortak temennisi sağlık, mutluluk ve geleceğe yönelik olarak umut… 2024 yılının hepimiz için sağlıkla, mutlulukla geçmesini temenni ediyorum.
Bugün aramızda olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. 2024 yılında da hep beraber gelişen, büyüyen, bu şehirde yaşayan ya da bu şehre gelmeyi arzu eden herkes için gelecek vadeden Çorlu’muzda beraberce hemşehrilerimiz için mücadele etmeye devam edeceğiz. Katılımınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Bu vesileyle siz değerli basın mensuplarımızın ve Çorlulu hemşehrilerimin yeni yıllarını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: İlkay Danacılar