Türkiye 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nin Yönetim Kurulu Toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kulüp başkanlarının katılımıyla Riva'da düzenlendi. 
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen, TFF 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Aztopal ve Lig Yönetimi Direktörü Özcan Şepik’in de yer aldığı toplantıya, Ergene Velimeşespor Başkanı Serkan Bezgin de katıldı.

Toplantıda kulüp başkanları talep ve önerilerini dile getirdi

2. Amatör’de A Grubu dışında maçlar sona erdi 2. Amatör’de A Grubu dışında maçlar sona erdi

  2023-2024 sezonuna ilişkin gündeme dair konuların değerlendirilerek fikir alışverişinde bulunulduğu toplantıda, kulüp başkanlarının talep ve önerileri de çözüm odaklı olarak ele alındı. Görüşmenin sonunda TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Hasan Gökçe'ye A Milli Takım forması takdim ederken; Hasan Gökçe de Başkan Büyükekşi'ye bir plaket hediye etti.

Toplantıya ilişkin bilgiler veren Ergene Velimeşespor Başkanı Serkan Bezgin, “2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği yönetimi olarak TFF Başkanımız Mehmet Büyükekşi başkanlığında tüm takımlarımıza fayda sağlamak amaçlı toplantımızı gerçekleştirdik. Kulüplerimize ülke sporuna hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: İlkay Danacılar