Başarılı öğrencilere ödüller verildi Başarılı öğrencilere ödüller verildi

Avukat Sinan Baştuhan, AK Parti’den Muratlı Belediye Başkanlığı aday adaylığını basın toplantısıyla duyurdu.
AK Parti Muratlı İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantının açılışında konuşan İlçe Başkanı Ali Atılgan, Baştuhan’ın yaptığı aday adaylığı müracaatının onaylandığını söyledi. 
Atılgan, çıktığı yolda Baştuhan’a başarı diledi. 
Sinan Baştuhan ise sözlerine, “Kısa zaman önce yaşadığımız büyük deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalışırken, aynı zamanda Gazze’de meydana gelen İsrail zulmünden etkilenen kardeşlerimize, bu felakette yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, kalanlara da Allah’tan şifa diliyorum. Allah bir daha hem ülkemize, hem de Gazze’deki kardeşlerimize böyle bir acı yaşatmasın” diyerek başladı. 
Baştuhan, Muratlı’da vatandaşların hemen hemen her kesimiyle doğrudan, doğal, samimi, dürüst ilişkiler ve bağlar kurduğunu söyledi. 
Muratlı’da Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığını, bugüne kadar bu görevi de layıkıyla yerine getirmenin gururunu yaşadığını aktaran Baştuhan, “Ben bugüne kadar bireysel menfaatlerden ziyade, parti davamızı önceleyerek ufak ya da büyük görev demeden sorumluluk almadan kaçmadım. İlçemizde AK Parti iktidarında yapabileceklerimizi sokak sokak, cadde cadde, çarşı-pazar gücümüzün yettiğince anlatarak; Muratlı’da umut olarak gönüllere dokunmaya çalıştık” dedi. 
“MURATLI MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİREMEDİ”
“Muratlı, belediyecilikte makus talihini maalesef onlarca yıldır değiştirememiştir” diyen Baştuhan, şöyle devam etti:
“Öyle ki, Muratlı AK Parti belediyeciliği standartlarından maalesef birçok alanda geride kalmıştır. Muratlı’nın endüstriyel, çevresel, şehir planlama, ulaşım gibi günlük hayatı doğrudan etkileyen birçok kanıksanmış sorunu bulunmaktadır. Bugün Muratlı; çamurlu ve delik deşik yollarıyla, burunların direklerini sızlatan kokusuyla ve kimyasal deresiyle anılmaktadır. Partimizin 21. yaşını kutladığı bu dönemde, Türkiye’nin talihli şehirleri ve ilçeleri AK Parti belediyeciliğinin nimetlerinden yararlanmaktadır. Benim aday adaylıktaki öncelikli motivasyonum, Muratlı halkını AK Parti belediyeciliği ile tanıştırmak ve AK Parti belediyeciliği standartlarına ulaştırmaktır. Seçim takviminin açıklanmasıyla partimizin aday adaylığı süreci başladı ve iki gün sonra sona erecek. Bugün itibarıyla 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için partimizden aday adaylığımı duyuruyorum.”
“MURATLI’DA SİYASİ MÜCADELE ZOR”
Baştuhan, şunları kaydetti:
“Muratlı'da siyasi mücadele zor olduğu gibi, kardeşlik ruhuyla aynı dava etrafında çalışmak, hayatım boyunca yaşadığım en güzel deneyimlerden biri oldu. Bu süreç içerisinde partimiz adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Bu yolda da davamıza yol arkadaşlığı yapmak isteyen gönüllerle bağ kurmanın mutluluğunu ayrıca yaşıyorum.”

Kaynak: Özge Ebecek