İlçe sakinlerinin yoğun kullandığı Yeşiltepe Mahallesi İsmail Cem Caddesi’nde aşınmaz asfalt çalışmaları yapılıyor.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı ve Belediye Meclis üyeleri ile İsmail Cem Caddesi’nde yapılan çalışmaları yerinde kontrol ederek, çalışan ekiplere kolay gelsin dileklerinde bulundu.

Yüksel, yaptığı açıklamada, göreve geldikleri ilk günden itibaren Ergene’nin en büyük sorunlarından biri olan yol sorununu yüzde 90’nın bitirdiklerini söyledi.

Rasim Yüksel, şöyle konuştu:

“Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ihtiyaç olan noktalarda da çalışmalarını yürütürken, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. İlçe genelinde araç ve insan sirkülasyonunun en yoğun olduğu yerlerden biri olan Yeşiltepe Mahallesi İsmail Caddesi’nde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca aşınmaz asfalt çalışması başladı. İsmail Cem Caddesi’ni baştan uca kadar aşınmaz asfalt ile yeniliyoruz. Buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından Ahenk Caddesi’nde aşınmaz asfalt çalışmamız başlayacaktır. İsmail Cem Caddesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerimize kolay gelsin dileklerinde bulunduk “

Muhabir: Abdullah Yalçın

Editör: Trakya Gazetesi