1 Aralık’ta gösterime girecek olan komedi türündeki Ölümlü Dünya’nın devamı niteliğindeki Ölümlü Dünya 2 yetişkinleri sevindirirken,yine aynı tarihte beyaz perdece olacak olan Macera/Animasyon/Komedi türündeki Dilek ise çocukları çbüyülü bir dünyaya davet edecek.

AK Parti’den Çorlu TSO’ya ziyaret AK Parti’den Çorlu TSO’ya ziyaret

Ölümlü Dünya 2
2017 yapımı komedi türünde Ölümlü Dünya filminin devamı niteliğinde olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Ali Atay oturuyor. Senaryosunu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi'nin birlikte kaleme aldığı Ölümlü Dünya 2'nin oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Mehmet Özgür, Giray Altınok, Sarp Apak, Özgür Emre Yıldırım, Doğu Demirkol , Reha Özcan gibi isimlerle yer alıyor. Ölümlü Dünya filmi, nesilden nesile kiralık katillik yapan Mermer ailesinin kimlikleri açığa çıkıyor ve ortaya çıktıktan sonra gelen türlü olaylar konu ediliyor. Ölümlü Dünya 2, sizi 117 dakika boyunca kahkahalarla gerilime sürükleyecek. 

Dilek 
Rosas'ın büyülü dünyasında bir dileğin gücü! Asha ve Yıldız, mucizeleri gerçekleştirmek için karanlıkla savaşıyor. Fantastik bir ülke olan Rosas’ta geçen filmde keskin zekalı idealist Asha, dileğini o kadar güçlü bir şekilde diler ki, dileği evrene ait bir güç olan sonsuz enerji küresi Star tarafından yanıtlanır. Asha ve Yıldız, Rosas’ın hükümdarı Kral Magnifico’yla çetin bir mücadele içine girer ve toplumu kurtarmak için omuz omuza çalışır. ‘Dilek’, cesur birinin iradesi yıldızların sihrine bağlandığında mucizelerin olabileceğini kanıtlar. 
92 dakika sürecek olan macera dolu  filmi çocuklar sıkılmadan, dikkatle izleyecek.

Kaynak: Özge Ebecek