Bu etkinlikler çocuklara özel Bu etkinlikler çocuklara özel

Lüleburgaz’da 9 yaş üzeri herkesin katılabileceği “Afet ve Koordinasyon Yılı’nı Sen Anlat” isimli slogan yarışmasına başvurular 27 Ekim’e kadar yapılabilecek. Yarışmanın birincisine laptop, ikincisine ve üçüncüsüne tablet hediye edilecek. Birinci seçilen slogan ise yılın sloganı olacak.
Lüleburgaz Belediyesi 2024 Afet ve Koordinasyon Yılı için slogan yarışması düzenleyecek. 2016 yılından beri her yılı belli bir temayla kutlayan ve önümüzdeki yılı “2024 Afet ve Koordinasyon Yılı” ilan eden Lüleburgaz Belediyesi “Afet ve Koordinasyon Yılı’nı Sen Anlat” diyerek slogan yarışmasını başlattı.
BAŞVURULAR BAŞLADI
Deprem, sel, yangın gibi doğal afetlere yönelik farkındalığı arttırmanın amaçlandığı slogan yarışmasına başvurular 23 Ekim’e kadar adrese posta veya [email protected] e-posta adresine ya da elden Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü'ne yapılabilecek.
9 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği yarışmaya başvuruların tamamlanmasının ardından 7 kişilik seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda yarışmanın kazananı belli olacak.
Yarışmanın kazananı 13 Kasım’da açıklanacak, ödül töreni ise 2024 Afet ve Koordinasyon Yılı Açılışı’nda yapılacak.
Yarışmanın birincisine laptop, ikincisine ve üçüncüsüne tablet hediye edilecek. Birinci seçilen slogan ise yılın sloganı olacak.
KATILIM KOŞULLARI
- Yarışma ulusal ve tek kademeli olup, 9 yaş ve üzeri herkese açıktır.
- Yarışmaya her katılımcı en fazla 3 adet sloganla katılabilir.
- Yarışmaya katılacak katılımcının sloganı ile birlikte adı-soyadı, yarışma için katılımcı tarafından belirlenmiş olan rumuz, tc kimlik numarası, açık adresi, telefon numarası ve varsa e-posta adresi ve velinin imzasının bulunduğu katılım formunu iletmesi gerekmekte.

Kaynak: Haber Merkezi