Play-off’ta statü gereği normal sezonda grup ikincilerinin karşılaştığı tek devre Play-Off müsabakalarının 4. haftası oynandı.

A Grubu’nu 2. sırada tamamlayan Aydoğdu Gençlikspor, B Grubu’nu 2. sırada tamamlayan Yavuzspor, C Grubu’nu 2. sırada tamamlayan Çorlu Güven Spor Kulübü, D Grubu’nu 2. sırada tamamlayan Taşkıranlar Samsungücüspor ve E Grubu’nu 2. sırada tamamlayan Güngörmezspor Play-Off grubunda mücadele ediyor.

Milli Takım’da temsil edecek Milli Takım’da temsil edecek

GÜNGÖRMEZ’DEN, ÇORLU GÜVENSPOR’A 3 GOL
Grupta 4. hafta mücadelesinde 4 puanla 2. sırada yer alan Güngörmezspor, 3 puanla 4. basamakta yer alan Çorlu Güven Spor Kulübü ile kozlarını Kapaklı Sahası’nda paylaştı. Güngörmezspor maçı 3-0 kazanarak 7 puanla zirveye yerleşti. Çorlu Güven Spor Kulübü ise 3 puanla 4. sırada kaldı.

AYDOĞDU İNADINI SÜRDÜRDÜ
Bir diğer müsabakada puansız 4. sıradaki Yavuzspor ile 3 puanla 3. basamakta yer alan Aydoğdu Gençlikspor 13 Kasım Sahası’nda karşılaştı. Müsabakayı Aydoğdu Gençlikspor 3-0 kazandı ve 6 puanla 3. sırada yer aldı. Yavuzspor ise puansız olarak 5. basamakta kaldı.

TAŞKIRANLAR SAMSUNGÜCÜSPOR BAY GEÇTİ
Grupta 3 maçta topladığı 7 puanla haftaya lider giren Taşkıranlar Samsungücüspor 4. haftayı BAY geçti. Taşkıranlar Samsungücüspor 3 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik alırken rakip kalelere 5 gol attı ve kalesinde 1 gol gördü. Taşkıranlar Samsungücüspor 7 puanla averajla 2. basamakta kaldı.

2023-2024 sezonu 2. Amatör Küme Play-Off 4. Hafta Sonuçları

Güngörmezspor 3-0 Çorlu Güven Spor Kulübü
Yavuzspor 0-3 Aydoğdu Gençlikspor 
Taşkıranlar Samsungücüspor - BAY

Kaynak: İlkay Danacılar