Velimeşespor’un konuğu Eynesil Belediyespor Velimeşespor’un konuğu Eynesil Belediyespor

A Grubu’nda mücadele eden ve ilk iki haftada aldığı 6 puanla zirvede yer alan Eriklice Zeytin Spor, 3. haftada Şarköy Sahası’nda Büyük Çınarlı Spor’u konuk etti. Mücadeleyi Eriklice Zeytin Spor 3-1 galip tamamlayarak 9 puanla zirvedeki yerini korudu. Büyük Çınarlı Spor ise grupta henüz puanla tanışamadı.
AKÇEŞME SPOR 9 PUAN YAPTI
Grupta 6 puanlı bir başka ekip olan Akçeşme Spor ise 3. haftada geçtiğimiz maçta 3 puanla tanışan Çerkezmüsellim Spor Kulübü’nü ağırladı. Oldukça gergin geçen mücadeleyi Akçeşme Spor 3-1 kazanarak zirvenin ortağı olmayı sürdürdü. Çerkezmüsellim Spor Kulübü ise 3 puanda kaldı. 
Grupta ilk maçlarını kazanıp ikinci haftada mağlup olan ve 3’er puanda bulunan iki ekip olan Malkara 14 Kasım Spor ile Kazandere Spor, Süleymanpaşa Karadeniz 1 No’lu sahada karşı karşıya geldi. Müsabakayı Malkara 14 Kasım Spor 3-1 kazanarak zirve inadını sürdürdü.
Tekirdağ Adalet Spor ise ikinci haftada ilk 3 puanını alan Karacakılavuz Spor ile 13 Kasım Sahası’nda karşılaştı. Mücadeleyi Tekirdağ Adalet Spor net bir oyunla 3-0 kazanarak ilk puanlarını aldı.
FERHADANLI’DA KÖTÜ GİDİŞ SÜRÜYOR
B Grubu’nda 6 puanla zirvede yer alan Çorlu Kültür Spor, aynı puana sahip Ergene Spor Kulübü’ne konuk oldu. Zirveyi yakından ilgilendiren mücadeleyi Çorlu Kültür Spor 4-1 kazanarak 9 puanla liderliğini sürdürdü.
Grupta bir başka 6 puanlı ekip olan Ergene Kırkgöz Spor Kulübü, grupta henüz puanı olmayan ve son sırada yer alan Muratlı 1935 Spor ile karşılaştı. Müsabakayı Ergene Kırkgöz Spor Kulübü 3-1 kazanarak zirve takibini devam ettirdi.
Oynadığı iki maçtan 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet alan Hürriyet Yıldız Gençlik ve Spor ise grupta 1 puanı olan Çorlu Rumeli Spor ile kozlarını paylaştı. Mücadele 2-2 berabere tamamlandı.
Gruba istediği gibi başlayamayan iki ekip olan Ferhadanlı Spor ile Çorlu Belediye Futbol Kulübü ise 13 Kasım Sahası’nda karşı karşıya geldi. Müsabakayı üstün oynayan taraf olan Çorlu Belediye Futbol Kulübü 3-0 kazanmayı bildi.
KARAAĞAÇ SPOR AHİMEHMET’İ PARAMPARÇA ETTİ
C Grubu’nda 2 haftada topladığı 6 puanla lider konumda yer alan Karaağaç Spor grupta henüz puanı bulunmayan Ahimehmet Gençlik Spor’u adeta sahadan sildi. Karaağaç Spor müsabakayı 11-0 kazandı.
Oynadığı 2 maçtan 1 galibiyet ve 1 beraberlik alan 4 puanda yer alan Pınarça Spor Kulübü, grupta 3 puanlı ekiplerden olan Kızılpınar Uzay Spor ile karşı karşıya geldi. Mücadeleden Pınarça Spor Kulübü 3-0 galip ayrıldı.
Grubun 3 puanlı ekiplerinden olan Sağlık Spor, grupta puansız bulunan Ergene Gençlerbirliği Spor ile karşılaştı. Sağlık Spor rakibini 4-1 mağlup etti.
Grupta iddiasını sürdürmek isteyen Ergene Misinli Spor, Kapaklı Kartal Spor karşısında 3-1 galip gelerek zirve inadını sürdürdü.

Kaynak: İlkay Danacılar