A Grubu’nda mücadele eden 3 puanlı Çerkezmüsellim Spor Kulübü, geçtiğimiz hafta ilk puanlarını alan Tekirdağ Adalet Spor’u Hayrabolu sahasında konuk edecek.

Grupta 9 puanla zirvenin ortağı olan Akçeşme Spor zirve inadını sürdürmek için grupta 3 puanı bulunan Kazandere Spor ile karşı karşıya gelecek.

Grupta puanı bulunmayan tek takım olan Büyük Çınarlı Spor, 6 puanlı Malkara 14 Kasım Spor’u konuk ederken, Karacakılavuz Spor da bir başka 9 puanlı ekip olan lider Eriklice Zeytin Spor’u ağırlayacak.

ÇORLU VE ERGENE DERBİLERİ

B Grubu’nda yer alan 4 puanlı Hürriyet Yıldız Gençlik ve Spor, 1 puanı bulunan Vakıflar Güven Spor’u konuk edecek.

Geçtiğimiz hafta ilk 3 puanını alan Çorlu Belediye Futbol Kulübü, Muratlı 1935 Spor’u ağırlarken, 9 puanla zirvede yer alan Çorlu Kültür Spor sahasında grupta 2 puanı bulunan Çorlu Rumeli Spor ile karşı karşıya gelecek. 

Bir diğer 9 puanlı ekip olan Ergene Kırkgöz Spor Kulübü, zirveden uzaklaşmak istemeyen 6 puanlı ekip olan Ergene Spor Kulübü’nü ağırlayacak.

B Grubu’nda 4. haftayı henüz puanı bulunmayan Ferhadanlı Spor BAY geçecek.

ERGENE MİSİNLİ HATA YAPMAK İSTEMİYOR

C Grubu’nda ise 9 puanı bulunan lider Karaağaç Spor, grupta puanı bulunmayan Ergene Gençlerbirliği Spor’a konuk olacak.

Oynadığı 3 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik alarak 7 puan toplayan Pınarça Spor Kulübü ise grupta 6 puanı bulunan Sağlık Spor’u konuk edecek.

U16’da Fevzipaşa rüzgarı U16’da Fevzipaşa rüzgarı

Grupta 3’er puanı bulunan iki ekip olan Kapaklı Kartal Spor ile Kızılpınar Uzay Spor, alt sıralardan kurtulma mücadelesinde Kapaklı Sahası’nda kozlarını paylaşacak.

Grupta 7 puanla zirveden kopmak istemeyen Ergene Misinli Spor lige kötü başlayan Ahimehmet Gençlik Spor ile karşı karşıya gelecek.

Mücadeleler 15 Ekim Pazar Günü oynanacak.

Kaynak: İlkay Danacılar