Bir süredir çok tatlı bir kadından kozmik enerji terapisi alıyorum. Aslında onunla tanışana kadar kozmik enerji hakkında pek bilgim yoktu, tabii bilgim olmadığı için inancım da...
Terapiyi almaya başlamadan önce, kendisi bana uzun uzun bilgi verdi. Anlattığı şeyler bana hem çok mantıklı hem de çok şaşırtıcı geldi. İkna edilmesi zor bir insan olarak; öyle kanıtlar dinledim ki, geçmişte tecrübe ettiğim her şeyin izini şu anda ruhumda taşıdığımı fark ettim ve ikna olmakta neyse ki daha fazla geç kalmadım. 
Her hastalığın beyin tarafından var edildiğini, her stresin, fobinin ve vazgeçemediğimiz berbat huyların geçmişte yaşadığımız bir travmadan oluştuğunu, bunları onarmanın, atlatmanın mümkün olduğunu öğrendiğimde kesinlikle bu terapiden almam gerektiğini düşündüm ve iç dünyamı tamamen o tatlı kadına açtım.
Terapiyi almaya başladığımdan beri çok farklı deneyimler elde ettim. Her terapi sonrasında yaptığımız uzun, psikolojik konuşmalarda bir yaram daha kapandı, her kafamı kurcalayan olay sonuçlandı. Yırtık pırtık ruhum bir bir onarıldı. Kabullenmem gerekenlerin dikenleri temizlendi ve onlarla birlikte yaşayabilmem için uygun şekle getirdildi. 
Kendisiyle tanıştığım için o kadar şanslıyim ki, normal bir insan gibi hissedip, normal yaşamanın, kabullenemediğim şeylerle mücadele etmenin kozmoenerjiyle bir ilgisi olduğunu bilseydim 33 sene bu dünyaya ayak uydurma konusunda sıkıntı çekmezdim herhalde. 
Nilgün Vurgun haklı. “Nasıl ki dualarımız çok değer verdiğimiz fakat toprağa gömmek zorunda kaldığımız sevdiklerimize ulaşıyorsa, kozmoenerji şifası da yaşayan ruhlara ulaşıyor ve onları iyileştiriyor.
O zaman su varsa için, cam varsa açın. Çünkü her yolu denediğinizi düşünüyorsanız fakat başaramıyorsanız, eminim ki denemediğiniz tek bir yol kalmıştır. Kozmoenerjiye şans verin.
Bugünkü yazımızda sizi Yazar , Spiker, NLP Master, Yaşam Koçu, Access Bars Eğitmeni ve Uygulayıcı, Nöro Format, Recall Healing, Kadim Bilgelik, Kozmik Enerji Terapisti, Bilinçaltı Dili Eğitmeni ve Uygulayıcı Nilgün Vurgun ile tanıştırmak istiyorum. Vurgun kendisini şu sözlerle tanımlıyor: “Tüm bunlar bazılarınızda ne kadar fazla işle meşgul olduğumu düşündürebilir. Benim için her şey yazmakla başladı. Yazarlık mesleğimle birlikte yıllardır insan davranışlarını, psikolojik ve fiziksel rahatsızlıkları araştırıp yüzlerce makale ve bilimsel veri arasında kaybolmadan çözümün ne olabileceğiyle ilgili sorular zihnimden geçiyordu. Bunlar nasıl değişebilirdi? Değişmesi mümkün müydü? Yaşamı karmaşa, zorluklar, rahatsızlıklarla yaşamak zorunda mıydık? İşte soruların gücü…
Bize yargılar, bakış açıları sadece zorlukları ve realiteyi kabullenip “normal” olabileceğimiz öğretilmişti ve hala kimse “normal” olamıyordu. Olmak zorunda da olmadığımızı, kendi realitemizi yaşayabileceğimizi, başkalarından ve en önemlisi ailelerimizden aldığımız tüm bakış açılarından arınıp sadece kendimiz olarak, kendi gerçekliğimizde kolaylık ve neşe ile yaşayabileceğimizi böylece öğrenememiştik.
Hepimiz sonsuz varlıklarız ve eğer gerçekten istersek tüm yaşamımızı değiştirebilme potansiyeline sahibiz. Daha fazla eğlence, para, ilişkiler, sağlık, kolaylık, huzura sahip olsaydınız nasıl olurdu? Şu an yaşamınız neye benzerdi?
Bugüne dek sayısız danışan ve tanıdığım sayısız kişiyle tecrübe, deneyim ve farkındalıkla size katkı olmaya devam ediyorum. Sen de eski saklandığın küçücük kutunun içinden başını çıkarmaya hazırsan hayatın eğlenceli kısmına başlayalım mı?
Bir sır: (“Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar” derler ya tam da öyle, bir zamanlar ben de o küçücük kutunun içindeydim ve orası hiç de keyifli değildi).
Vurgun ile ilgili daha detaylı bilgiler vermeye devam etmek istiyorum fakat devamı yarın ve daha sonraki günlerde gelecek.
Şimdilik Nilgün Vurgun’un kendi web sitesinden edindiğim kozmik enerji ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum:
“Kozmik enerji Terapisi dünyada ki en güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir.Ruh, beden, zihin bütünlüğüne yönelik çalışan ve Dünya Sağlık Örgütü’nün ( WHO)  onayladığı tek enerji sistemidir. İlk olarak 800 yıl önce şifalandırma için kullanıldığı bilinmektedir. Bu kadim bilgi önce küçük gruplar arasında sır olarak kalmıştır. Daha sonra Rusya’da bir hastanede çalışan Tıp doktoru(Md) Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov, tıbbın çare bulamadığı hastalıkların nedenini ve çözümlerini daha etkilli yöntemler bulmak amacıyla eski öğretileri incelerken Kozmik Enerji Terapisini öğrenip hastalarına uygulamaya başlamıştır. Yaptığı klinik çalışmalar sonucunda daha önce görülmemiş ölçüde hızlı ve etkili iyileşme sonuçları elde etmiştir. Bu çalışmalarının başarısı üzerine 1994 yılında Rusya’da ilk Kozmik Enerji Okulu’nu açmıştır.
Kozmik Enerji’nin tedaviye yardımcı olduğu hastalıklardan bazıları;
Psikolojik tüm sorunlar bipolar, hiperaktivite, sosyal fobi, panik atak, anksiyete, depresyon, her tür bağımlılıklar, kişi, sigara, alkol,ilaç ve diğerleri, diyabet,  tansiyon, kanser, tüm organ hastalıkları, rahim, yumurtalık, prostat, bağırsak, mide, safra kesesi, pankreas, böbrek, akciğer, dalak, karaciğer, troid, koah hastalığı, uyku apnesi, fıtıklar, bel, boyun, göbek, felç, tüm deri hastalıkları, sivilceler, akne, yaralar, sedef, vitiligo, tüm ağrılar, kilo problemleri, negatif enerjiler, kin, nefret, kaygı, korku, öfke, stres, bağırsak hastalıkları, negatif blokajlar, geçmişten ve tüm kozmik atalarımızdan gelen 400 yıla kadar blokajlar, nazar, büyü, unutulmuş ve yeniden doğan negatif fantomlar, kan hastalıkları, anemi, kemik hastalıkları, idrar kaçırma, sınav stresi, bolluk bereketin artması, kemoterapinin yan etkileri, çakraların dengelenmesi, temizlenmesi, auranın genişletilmesi ve organların çalışması gereken frekanslara getirilmesi, dişisel enerji, menopoz, doğurganlık, hücre yenilenmesi, anti aging, hücre yenilenmesi, antropoz, yaşlılık korkusu, eş seçimi, evlilik, iş yerlerinin ve ev mekanlarının arınması, dengelenmesi, huzur, boşanma kaygısı, vefat eden kişiye bağımlılığın giderilmesi, sınav stresinin çözülmesi, strese bağlı ritim bozuklularının giderilmesi, performans düşüklüğün aşılması, unutkanlık, astım, sinir sistemi, migren, enfeksiyonlar…
,Kozmik Enerji Terapisinin etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Kozmik enerji ile çalışılırken kişi bir bütün olarak değerlendirilir. Tek bir problemli bölge veya organ üzerinde çalışılmaz. Bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve bütünsel şifa amaçlanır. Hastalık ne olursa olsun ancak bütünsel iyileşme sağlandığında kişi iyileşir. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan şeyler ortadan kalkınca yaşamında değişim, dönüşüm başlar.Kozmik enerjiler sadece iyileşme olarak değil, sizi koruyacak ve manyetik alanınızı güçlendirip, pozitif enerjiler yüklenerek daha iyi bir yaşam kalitesine de geçiş sağlar. Kişilerin yaratım alanlarında bulunan ve sizi bloke eden enerjileri temizleyerek çalışıp, her alanda bolluk ve bereketi kendinize çekmenizi sağlar. İçtiğiniz suya, kozmetik ürünlerine, eşyalarınıza, kişinin ihtiyacı doğrultusunda enerji aktarılarak, iyileşme süreci hızlandırılır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.